Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Termin: 17.03.18 r. (sobota godz. 09.00 - 13.30)
Miejsce: Warszawa, CH 8, ul. Chałubińskiego 8
Wykładowcy:

  • prof. zw. dr hab. n. med.  Ryszard Poręba - specjalista ginekologii, położnictwa i ginekologii onkologicznej, ŚUM w Katowicac,
  • prof. dr hab. n. med. Teresa Jackowska - Kierownik Kliniki Pediatrii, CMKP
  • dr n. med. Urszula Markowska - Adiunkt Katedry Zdrowia Kobiety, Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach, ŚUM
  • mgr Ewa Kamińska - położna rodzinna, specjalista pielęgniarstwa położniczego, specjalista pielęgniarstwa neonatologicznego, Certyfikowany Doradca Laktacyjny
  • mgr Emilia Jaśniewska - położna, konsultant snu dziecka, Szpital Medicover Warszawa

http://edumed.pl/szkolenia.php?id_szkolenia=1347

Konferencja odbędzie się w Krakowie w dniach 24 - 25.05.2018. Wiodące tematy związane są z nowoczesnym pielęgniarstwem, ale pochylamy się nad najbardziej kluczowymi problemami w codziennej praktyce, ale i codziennym życiu.  Do udziału zaprosiliśmy znanych i cenionych profesjonalistów z dziedziny medycyny klinicznej, pielęgniarstwa, fizjoterapii, diagnostyki medycznej i oczywiście środowiska pacjentów. Mamy ciekawe propozycje warsztatów i otwartą na Państwa propozycje sesję posterową.

Czytaj więcej...

I Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja dla pielęgniarek i położnych PIELĘGNIARSTWO – KIERUNKI, WYZWANIA, DOŚWIADCZENIA, która odbędzie się 13 - 14 kwietnia 2018r. w Warszawie, w Hotelu Lord, Al. Krakowska 218 K. W czasie dwudniowej Konferencji przewidzianych jest 5 sesji wykładowych. Poszczególne tematy, które znalazły się w programie Konferencji prowadzone będą przez autorytety w swoich dziedzinach. Z wielką przyjemnością gościć będziemy na niej znakomitych gości, prelegentów, specjalistów i przyjaciół Instytutu Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka. W czasie spotkania postaramy się odpowiedzieć Państwu na pytanie Co nowego w pielęgniarstwie…?

II Małopolska konferencja dla pielęgniarek Wielowymiarowość współczesnego pielęgniarstwa organizowana przez Małopolską Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Krakowie przy wsparciu organizacyjnym Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Planowana konferencja odbędzie się w terminie 13 - 14 kwietnia 2018 r. w Bochni.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa, w dniu 20 kwietnia 2018r. do Mysłowic, na Konferencję naukowo - warsztatową Pielęgniarstwo i Opieka odpowiedzią na wyzwania współczesności. Celem konferencji jest ukazanie zależności praktyki i nauki w Pielęgniarstwie i Opiece, przybliżenie i zaprezentowanie nowoczesnych metod, form działań w opiece i pielęgnacji pacjenta oraz kształtowanie umiejętności w obszarze edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia. Na stronie internetowej Konferencji znajdą Państwo wszelkie informacje, które są na bieżąco aktualizowane: www.pielegniarstwo-myslowice.pl.

Partnerzy
NOVE KINO Przedwiośnie umowa

Wyślij wiadomość