Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Zapraszamy na pierwszy w Polsce FORESIGHT MEDYCZNY - konferencję Wizja zdrowia - diagnoza i przyszłość, która odbędzie się 3 października w Sheraton Warsaw Hotel. Przedsięwzięcie to zostało zainspirowane wymianą doświadczeń i rozmowami przeprowadzanymi na konferencji Priorytety w ochronie zdrowia 2017 w styczniu tego roku na Zamku Królewskim w Warszawie, podczas paneli dyskusyjnych na temat perspektyw rozwoju ochrony zdrowia w Polsce.

Poruszone wówczas problemy i dyskusje w ocenie organizatorów wykraczały daleko poza ramy i możliwości czasowe konferencji. W ramach odrębnej konferencji chcemy więc wypracować płaszczyznę porozumienia co do możliwych spójnych kierunków rozwoju i usprawnienia funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w perspektywie czasowej 2017 - 2027. W Radzie Naukowej konferencji zasiadają: prof. Maciej Banach, prof. Marek Brzosko, prof. Piotr Czauderna, prof. Leszek Czupryniak, prof. Jarosław Fedorowski, prof. Jacek Fijuth, prof. Tomasz Grodzicki, Anna Janczewska-Radwan, prof. Tomasz Kostka, Andrzej Mądrala, Janusz Michalak, prof. Tomasz Zdrojewski oraz prof. Zbigniew Żuber.

Rejestracja

Partnerzy

Wyślij wiadomość