Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Nazywam się Joanna Siwek i jestem studentką studiów uzupełniających magisterskich na kierunku pielęgniarstwo na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Prowadzę badania na temat pozytywnych i negatywnych opinii na temat realizowanej opieki pielęgniarskiej. Celem pracy jest zbadanie jak określenie profesjonalne pielęgniarstwo jest rozumiane przez pielęgniarki oraz studentów studiów uzupełniających magisterskich Uniwersytetu Medycznego
w Poznaniu oraz jak oceniają oni sprawowaną przez siebie opiekę.

Zgromadzone za pomocą tego kwestionariusza odpowiedzi posłużą mi do napisania pracy magisterskiej pod kierunkiem Pani dr hab. Doroty Talarskiej w pracowni Pielęgniarstwa Społecznego Katedry i Zakładu Profilaktyki Zdrowotnej UM w Poznaniu.
Będę niezwykle wdzięczna gdyby zgodził/a się  Pan/Pani na wzięcie udziału w tym badaniu oraz na rozpowszechnienie jej tak, aby trafiła do jak najszerszej grupy pielęgniarek i pielęgniarzy.

Link do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/1XX3R-5O-ntPVPIHMHw-uyLc53NX9FBW1_70dTRZ43go/edit?fbclid=IwAR3-r07TMZU6rD5bb2IBemY26z3kLJQdZM8ixtlcxvmmXyv8_TYo4AOuah0#response=ACYDBNgeGbVYq4w-AE8LGztkoiHuDHXdzMxVF6LR12jHzfHfbRTbZb-NLv_p2Thn9Xu1go8

Wypełniana ankieta jest w pełni anonimowa, a w każdym momencie można odstąpić od jej wypełniania.

Z góry dziękuję za pomoc, Joanna Siwek

Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..