Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

E-RECEPTY I PORADA PIELĘGNIARSKA OD A DO Z W PRAKTYCE

Szkolenie Online

 

TERMIN: 12 lutego 2022r. g. 9:00-16:30

 

PROGRAM:

Pacjent z problemem np.: ból gardła, ból ucha, zapalenie zatok... po tych warsztatach nie będziesz mieć już problemu! Od rozpoznania (wirusowe czy bakteryjne) po wystawienie e-recepty na odpowiedni produkt leczniczy oraz prawidłowe udokumentowanie.

 

Zakres szkolenia:

·         wywiad i badanie przedmiotowe pacjenta

·         skierowanie na badania laboratoryjne

·         wystawienie recepty i e-recepty samodzielni e oraz w ramach kontynuacji leczenia

·         grupy produktów leczniczych, na które mogą zlecać samodzielnie pielęgniarki i położne

·         wystawienie zlecenia na wyroby medyczne (w tym cykliczne)

·         prowadzenie dokumentacji medycznej (w tym e lektronicznej)

·         aplikacje ułatwiające wystawianie recept i e-recept

·         wystawianie recept w ramach pro auctore i p ro familiae oraz prowadzenie dokumentacji

·         indywidualna praktyka, recepty, dokumentacj a

·         kontrola NFZ

 

PROWADZĄCY: Jerzy Krukowski - mgr pielęgniarstwa, spec. piel. op. paliat, Kierownik kursów Wywiad i badanie fizykalne oraz Ordynowanie leków i wypisywanie recept oraz wieloletni praktyk, biegły sądowy z zakresu pielęgniarstwa

 

Organizator: Polskie Centrum Edukacji. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. kom. 607995604

 

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.pce.com.pl

Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..